پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید گرفتن بازیکن جوان خوب است اما تیم برای موفقیت در میادین بزرگ به بازیکن های بزرگ احنیاج دارد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۰ کد خبر : 9626

علیرضا اکبرپور درباره وضعیت استقلال در فصل پیش‌رو گفت: رفتن بازیکن‌هایی مثل تیام شرایط استقلال را سخت تر خواهد کرد. امید ابراهیمی هم با توجه شرایط زندگی‌اش، تصمیم به جدایی از استقلال را گرفت. استقلال، همیشه مدعی قهرمانی بوده و در هر سال تیم خود را برای قهرمانی می‌بندد. باشگاه باید هر چه سریع تر خلاء‌های موجود را برطرف کند تا در فصل پیش‌رو مشکلی پیش نیاید.

وی درباره‌ی بازیکن هایی که تازه به تیم اظافه شده‌اند، اظهار کرد: تعداد قابل توجه بازیکن هایی که به استقلال اضافه شدند بازیکنان جوان هستند. گرفتن بازیکن جوان اتفاق خوبی است اما استقلال برای موفق بودن در میادین بزرگ فصل آینده، احتیاج به بازیکن های بزرگ دارد و تیم باید به دنبال این بازیکنان باشد. تیم قهرمان، تیمی است که بتواند در فصل نقل و انتقالات موفق عمل کند. شفر پتانسیل قهرمانی با استقلال حتی در لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد اما باشگاه باید نفراتی مثل تیام و جبارف را نگه دارد و با گرفتن بازیکنان کلیدی، خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کند.

او درباره حاشیه های مدیریتی به وجود آمده در چند وقت اخیر گفت: اعتراض هواداران مقابل وزارت ورزش و باشگاه، امری طبیعی است. هواداران نگران تیمشان هستند و حق دارند نسبت به عملکرد مدیریت  باشگاه اعتراض داشته باشند. آن ها در شرایط سختی قرار دارند چون با اتمام فصل پیش، همه انتظار داشتند استقلال با حفظ مهره های کلیدی و جذب بازیکنان خوب، این فصل را با قدرت جلو ببرد ولی با اتفاقاتی که پیش آمده، مسائل مالیاتی باشگاه، داستان ممنوع الخروجی شفر و برخی از بازیکن ها، هواداران را کاملا نگران کرده و مسائل پیش آمده به هیچ عنوان در شان فوتبال ایران نیست.

پیشکسوت استقلال همچنین درباره بازی تیم استقلال با السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در مقابل السد قطر همیشه موفق بودیم و خوب ظاهر شدیم اما شرایط تیم ما با السد کاملا متفاوت است. السد بازیکنان کلیدی خود را حفظ کرده و بازیکنان خوبی را جذب کرده. اما در استقلال شرایط کاملا برعکس است. باید ما هر چه سریع تر تکلیف بازیکنانی که شرایطشان معلوم نیست را مشخص کنیم که اگر می‌مانند سریع به تیم ملحق شوند تا از تمرینات عقب نمانند یا اگر رفتنی هستند فورا به دنبال جانشین های آن ها باشیم. حاشیه ها و برنامه‌ریزی‌های غلط  مدیریتی، دست ما را از آسیا دور می‌کند اما امیدواریم با برطرف شدن مشکلات حال حاضر تیم بتوانیم در آسیا نتیجه بگیریم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار