در شرایطی که انتشار یک پست اینستاگرامی، بحث های متفاوتی را در فضای مجازی شکل داده بود، مهرداد پولادی بازیکن تیم بانکوگ تایلند، از این پست و محتوای آن ابراز بی اطلاعی می کند .

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۸ کد خبر : 10084

به گزارش راه مردم

روز گذشته پس از مدت ها بی اطلاعی از مدافع چپ تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و جام ملت های آسیا ۲۰۱۵، پستی در یک صفحه اینستاگرام منتسب به مهرداد پولادی منتشر شد که از علاقه این بازیکن برای بازگشت به ایران خبر داد.
متنی که در این صفحه منتشر شده، خبر از بازگشت پولادی داده و اینکه او جوانی کرده و از تصمیم هایی که گرفته پشیمان است. حتی به نقل از پولادی نوشته شده قرار است به ایران بیاید و به مدت شش ماه سربازی برود و سپس کارت پایان خدمتش را بگیرد.؛با این حال مهرداد پولادی هیچ اطلاعی از منبع انتشار این پست ندارد و از این موضوع ابراز بی اطلاعی می کند.
پولادی این روزها در تیم بانکوک تایلند عضویت دارد، که در پایان هفته بیست و سوم، رتبه دوم رقابت ها را از آن خود کرده و پولادی نیز همچنان یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد.

 

 
البته طی دو فصل گذشته مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی سبب شد تا پولادی کمتر فرصت حضور در میادین را پیدا کند. این بازیکن در فصل گذشته تنها ۴ دیدار که از ابتدا وارد میدان شده بود برای تیم بانکوگ تایلند انجام داد و امسال نیز تنها ۴ بار توانسته وارد زمین شود، اما برخلاف اخباری که در مورد تیم نداشتن این بازیکن منتشر شده بود، پولادی ۶ روز پیش و در آخرین دیدار تیم بانکوگ تایلند هم به میدان رفت و تا دقیقه ۷۸ نیز در زمین حضور داشت.
پولادی که در تیم ملی ایران توسط کی روش در پست دفاع چپ به کار گرفته می شد، در تایلند و توسط مربی تیم بانکوگ در سه پست دفاع چپ، وینگر چپ و همینطور هافبک تدافعی به کار گرفته می شود.

 

 

به نظر می رسد شخصی که این پیج را مدیریت می کند، با دنبال کردن نزدیکان پولادی توانسته تا حدودی به اکانتی که ساخته، اعتبار بخشد و روز گذشته نیز انتشار محتوایی که اشاره به بازگشت پولادی و پشیمانی او داشت، واکنش های فراوانی را ایجاد کرد که توسط ملی پوش سابق ایران تکذیب شد.
گفتنی است دفاع چپ سابق تیم ملی بعد از حضور در جام ملتهای آسیا در استرالیا ترجیح داد به دلیل مشکلات خدمت سربازی که برای او ایجاد شده بود، به ایران نیاید و در قطر بماند و برای الشحانیه بازی کند؛ از آن تاریخ به بعد، هر از چند گاهی اخبار متفاوتی درباره پولادی شنیده شد، اما همچنان دوری این بازیکن از ایران ادامه پیدا کرده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار