گروه خودروسازی سایپا در طرح فروش محصولات خود که از روز چهارشنبه ۳۰ خرداد آغاز می شود، ۱۰۰ هزار خودرو به بازار عرضه می کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۱ کد خبر : 6289

به گزارش راه مردم ، به نقل از روابط عمومی سایپا ،گروه سایپا در این طرح خود که همزمان با رشد قیمت خودرو و با هدف مدیریت بازار به اجرا گذاشته، خودروهای متنوعی را جهت پاسخ گویی به نیازهای متنوع عرضه می کند.
در این طرح خودروهای خانواده X100 شامل سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۵۱، خانواده X200 شامل تیبا بنزینی و دوگانه سوز، تیبا۲، ساینا دستی و اتوماتیک، آریو، چانگان، سراتو، وانت دو کابین ریچ، خانواده برلیانس شامل H220، H230، H320، H330 و برلیانس کراس و همچنین محصولات خانواده وانت نیسان زامیاد با روش های متنوعی شامل فروش نقدی، اعتباری، فوری و پیش فروش با قیمت قطعی عرضه می شوند.
سایپا قصد دارد در این طرح در مجموع تعداد ۱۰۰ هزار خودرو از محصولات ذکر شده را به بازار عرضه کند تا از این طریق زمینه فروکش کردن التهاب بازار و ایجاد تعادل بیشتر بین عرضه و تقاضا را فراهم کند.
گروه خودروسازی سایپا به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده و عرضه کننده خودرو در ایران در سال ۹۷، قصد دارد نقش محوری خود در بازار را جهت ساماندهی وضعیت کنونی ایفا کند و از این طریق، زمینه کاهش قیمت ها و رسیدن به شرایط متعادل را فراهم سازد.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار