مديرعامل گروه خودروسازي سايپا طي پيامي به مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، ضمن تبريك ميلاد با سعادت پيامبر اكرم(ص)و امام صادق (ع) از همكاري بين اين دو گروه صنعتي استقبال كرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۵ کد خبر : 3354

به گزارش سايپا نيوز،در بخشي از اين پيام آمده است: ان شاا.. با همكاري در بخش هاي مختلف از جمله طراحي وتوسعه، استفاده از تجارب موجود و همچنين همراهي و ياري در زمينه رفع نيازهاي مشتريان داخلي و توسعه بازارهاي صادراتي بتوانيم روزهاي بهتري براي صنعت خودرو داخلي رقم بزنيم.
متن كامل پيام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به شرح زير است:

جناب آقاي مهندس هاشم يكه زارع

مديرعامل محترم گروه صنعتي ايران خودرو

با سلام و احترام؛

ضمن تبريك ميلاد با سعادت پيامبر رحمت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) از مرحمت و لطف جنابعالي در خصوص ارسال پيام تبريك انتصاب اينجانب كه بسيار دلگرم كننده و موجب خرسندي بنده و همكاران گروه خودروسازي سايپا بود تشكر مي نمايم.

بي شك همانگونه كه به درستي اشاره فرموديد صنعت خودرو، تنها بر دوش سرمايه‌هاي انساني فعال و خلاق اين صنعت مي‌تواند به تعالي و پيشرفت قابل قبول برسد. ان­شاءا… با همكاري در بخش هاي مختلف از جمله طراحي وتوسعه، استفاده از تجارب موجود و همچنين همراهي و ياري در زمينه رفع نيازهاي مشتريان داخلي و توسعه بازارهاي صادراتي بتوانيم روزهاي بهتري براي صنعت خودرو داخلي رقم بزنيم.

آرزوي سلامتي و توفيق حضرتعالي، مديران بزرگوار و پرسنل محترم گروه صنعتي ايران خودرو را از خداوند متعال در سايه توجهات حضرت وليعصر(عج) داريم.

محسن جهرودي

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار