کریم بنزما بعد از آنکه اورلیو دی‌لورنتیس رئیس ناپولی گفت مهاجم فرانسوی رئال مادرید مسن‌تر از آن است که بخواهد هدف نقل و انتقالات باشگاه ایتالیایی باشد، از او به عنوان دیوانه یاد کرده.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۴۸ کد خبر : 10095

به گزارش راه مردم

دی‌لورنتیس این گمانه‌زنی‌ها که ممکن است بنزما و ادینسون کاوانی، مهاجم پاریس سن‌ژرمن به ناپولی ملحق شوند را رد کرده و آنها را پیرمرد خوانده.
در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر عزیمت بنزما از رئال و پیوستنش به ناپولی مطرح شده و گفته شده بود بنزما دوست دارد به مربی سابق خود در رئال، کارلو آنجلوتی ملحق شود. مربی‌ای که بنزما با او در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ لیگ قهرمانان به قهرمانی رسیده بود.
ولی دی‌لورنتیس می‌گوید احتمال پیوستن بنزما به ناپولی بعید نیست، خیلی بعید است. اما مشخص است مهاجم فرانسوی رئال از این اظهارات دی‌لورنتیس ناراحت شده. بنزمای ۳۰ساله در استوری اینستاگرام خود با گذاشتن یک گزارش رسانه‌ای درباره‌ی سخنان دی‌لورنتیس نوشت :” یک دیوانه‌ی دیگر به لیست اضافه شد”.
دی‌لورنتیس اضافه کرده بود که کاوانی باید برای پیوستن دوباره به ناپولی، دستمزد خود را نصف کند. رئیس ناپولی اوایل این ماه گفته بود کریستیانو رونالدوی ۳۳ساله که به تازگی به یونتو

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار