رئیس پلیس راهور تهران از اجرای طرح استقبال از همیاران مهر برای اولین بار خبر داد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۱ کد خبر : 1592

محمدرضا مهماندار در جلسه هماهنگی استقبال از مهر شهرداری تهران با توضیح اقدامات پلیس راهنمایی و رانندگی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: یک بخش از اقدامات ما عملیاتی و اجرایی با تاکید بر بحث ایمنی است. ما با تجزیه و تحلیل حوادث دانش آموزی طی ۳ سال گذشته تلاش کردیم تا نقاط پرحادثه را برطرف کنیم. ساماندهی علائم افقی و عمودی در اطراف مدارس، کنترل و نظارت بر سرویس مدارس، همکاری در ارائه برچسب مدارس، بازدیدهای میدانی از سرویس مدارس، حضور فعال پلیس و استفاده از ظرفیت پلیس افتخاری از اقداماتی است که همزمان با آغاز مهر از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می شود.

وی تصریح کرد: بخش دیگر اقدامات ما اقدامات فرهنگی و آموزشی است که در این خصوص آموزش ایمنی ترافیک برای دانش آموزان را در طول سال در مدارس پیگیری می کنیم. آموزش اولیا و مربیان و سرویس مدارس نیز از دیگر برنامه های ما در طول سال تحصیلی است که به طور جدی پیگیری می شود.

مهماندار با اشاره به اجرای طرح استقبال از همیاران پلیس گفت: این طرح برای اولین بار در تهران اجرا می شود و قرار است در قالب این طرح از دانش آموزان در تقاطع ها و چهارراه ها استقبال کنیم.

اختصاص ۱۵۰ عرشه فرهنگی به تبلیغات استقبال از مهر

عیسی علیزاده، رئیس سازمان زیباسازی شهر تهران نیز  با تشریح اقدامات سازمان زیر نظر خود بیان کرد: با پایان فعالیت مدارس، یک سری اقدامات از جمله جداره سازی بیرون و داخل را در ۲۸۴ مدرسه شهر اجرا کرده و سعی کردیم با طراحی تصاویر شادی را به مدارس ببریم.
براساس گزارش شهرنوشت، وی با بیان اینکه ۱۵۰ عرشه فرهنگی و پرتال به تبلیغات اول مهر اختصاص داده شده است، گفت: شعار امسال ما “با مهر رو به فردا”است که بر طرح ها حک می شود و تمامی تلاش ها بر این است تا با فضایی شاد و مفرح به استقبال سال تحصیلی جدید برویم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار