یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: مدیرانی باید به کار گمارده شوند که صرف نظر از این که از چه قوم یا گروهی هستند، از قدرت مدیریت برخوردار بوده و وحدت آفرین باشند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۹ کد خبر : 1589

محمد قمی اظهار کرد: اصولا در عرصه وحدت، عظمت و اقتدار حاصل می‌شود، ما شاهد هستیم که در سوریه و لبنان شیعه و سنی در کنار هم قرار گرفته و با داعش مبارزه کرده و آن را شکست داده اند.

وی با تاکید بر این که وحدت غرورآفرین و عزت آفرین است، گفت: امام (ره) توانست با ایجاد وحدت در جامعه، همه اقوام را کنار هم قرار دهد تا همه علیه طاغوت به پا خیزند و نهایتا انقلاب پیروز شد. حتی در جنگ تحمیلی نیز تمام نیروها از هر فرقه و مذهبی اعم از ارامنه و زرتشتی، شیعه و سنی در برابر صدام ایستادند و باعث اقتدار شد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران مدیرانی باید به کار گمارده شوند که از قدرت مدیریت برخوردار باشندو بتوانند هماهنگی، انسجام و وحدت را در جامعه به وجود بیاورند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان این که از تمام افراد از هر گروه و مذهبی باید در مسئولیت ها استفاده کرد، گفت: همه می‌دانیم در کشور یک جناح یا گروه خاص به تنهایی قادر به تمشیت امور نیست و ما باید از همه جناح‌ها و گروه‌ها و اقوام استفاده کنیم.

قمی در ادامه بیان کرد: هر فردی، هر دیدگاه سیاسی که دارد محترم و ارزشمند است و همه گروه‌ها به منافع ملی می‌اندیشند، وقتی منسجم شوند کشور را می‌توانند بسازند و این هنر مدیران ما است.

وی با تاکید بر این که رمز ماندگاری انقلاب وحدت است، اظهار کرد: در هر جایی از کشور و در هر اداره و وزارت‌خانه‌ای وقتی مدیر توانایی وجود داشته باشد حتما موفق خواهد بود، مدیران نباید تنگ نظر باشند باید از همه توانمندی های نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده شود.

این نماینده مجلس با بیان این که الگوی رفتاری امام (ره) برای همه مدیران باید الگو باشد، گفت: هماهنگی، انسجام و وحدت در صورتی حاصل می‌شود که از تمام افراد از همه قوم‌ها و جناح‌ها استفاده شود و برای ایجاد وحدت در جامعه به مدیران وحدت آفرین نیاز داریم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار