نایب رئیس هیئت مدیره یک شرکت تاکسی اینترنتی گفت: در مجموعه این شرکت حدود ۲ هزار نفر شاغل هستند که متوسط سن آن‌ها ۲۶ سال است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۰ کد خبر : 9952

تاکسی اینترنتی

 ژوبین علاقه‌بند در همایشی که در هتل درویشی برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه شرکت‌های ما در ۴۵ شهر درحال فعالیت است، یکی از عوامل مهم در رشد و توسعه ما وجود تکنولوژی‌هاست، این تکنولوژی‌ها، بستر مناسبی را برای توسعه کسب و کار اینترنتی فراهم کرده است، یکی از عوامل مهمی که موجب شده، مجموعه شرکت‌های ما مورد اقبال عموم قرار گیرد، رفع  مشکل جدی در سامانه مسافرکشی شخصی در سطح شهرها بوده است.

وی افزود: با این سامانه قیمت‌ها، شفاف و پایین آمده، همچنین درآمد راننده افزایش یافته است، از سوی دیگر بهره‌وری و راندمان خودرو را نیز بهبود بخشیده است.

علاقه‌بند تشریح کرد: این شرکت حدود یک میلیون سفر روزانه انجام می‌دهد و حدود ۷۰۰ هزار راننده ثبت‌نامی در کل کشور دارد و ۸۵ درصد سهم بازار را داراست. از ۷۰۰ هزار راننده موجود این مجموعه ۳۷۰ هزار نفر آن‌ها فعال هستند؛ یعنی در هفته حداقل یک سفر انجام می‌دهند‌.

نایب رئیس هیئت مدیره یک شرکت تاکسی اینترنتی خاطرنشان کرد: در مجموعه این شرکت حدود ۲ هزار نفر شاغل هستند که متوسط سن آن‌ها ۲۶ سال است و به‌صورت ماهیانه حدود ۸۰ تا ۱۰۰ نفر استخدام می‌شوند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار