پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید ماندن امیری و بیرانوند به این تیم کمک شایانی می‌کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۵ کد خبر : 9658

حسین عبدی

حسین عبدی پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این تیم در فصل پیش‌روی گفت: پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات امسال به دلایل مبهمی محروم شد و در نیم فصل اول به خاطر این محرومیت قادر به جایگزینی بازیکنان از دست رفته نیست. به این اتفاقات نمی‌شود مثبت فکر کرد ولی هنوز باشگاه وجود دارد و موفقیت باشگاه بستگی به عملکرد تیم، باتوجه به داشته‌هایش دارد.

وی درباره جدایی احتمالی بیرانوند و امیری از پرسپولیس گفت: طبیعی است وقتی بازیکنی به جام جهانی می‌رود و قرارداد ندارد، احتمال رفتنش بیشتر می‌شود. بیرانوند و امیری هم از این قاعده مستثنی نیستند و بازیکنان ذخیره و جایگزین باید تا آنجایی که می‌توانند کاستی‌های موجود را برطرف کنند. امیدواریم که این اتفاق رخ ندهد چون ماندن هر کدام از آن‌ها به تیم کمک شایانی می‌کند.

عبدی در مورد بازیکنانی که نیم فصل دوم به پرسپولیس ملحق می‌شوند هم گفت: جذب این بازیکنان با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار بسیار سختی بود. در حال حاضر بعضی از این بازیکنان تا نیم فصل بازی رسمی نمی‌کنند یا تا نیم فصل در تیمی دیگر بازی می‌کنند. به هر جهت پرسپولیس تصمیم سختی را گرفت چون از یک طرف می‌خواست این بازیکنان به تیم دیگری ملحق نشوند و از طرفی دیگر تیم‌های خارج از کشور آنها را به خدمت نگیرند. هماهنگی این بازیکنان با تیم کار بسیار سختی خواهد بود اما به هر جهت تدبیری بود که از طرف باشگاه صورت گرفته و باید دید چه نتیجه‌ای می‌دهد.

وی همچنین در مورد بازی پرسپولیس با الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پیش بینی زودتر از موعد کار خوبی نیست اما کار پرسپولیس در این بازی بسیار سخت است چون هر دو تیم در این بازی به دنبال پیروزی هستند. باید بازی انجام شود و دید چه پیش می‌آید. امیدواریم که این رقابت با پیروزی پرسپولیس خاتمه یابد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار