معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با تداوم تعطیلی مجموعه های ورزشی پایتخت، جشنواره مجازی و خلاقانه “بازی در خانه” برای شهروندان این منطقه در دستور کار قرار گرفت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۹ کد خبر : 95529

به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران” محمد خادمی” بابیان این خبرافزود: با توجه به تداوم تعطیلی مجموعه های ورزشی به دلیل انتشار ویروس کرونا و اجرای پویش در خانه بمانیم و همچنین به منظور بالابردن روحیه نشاط ،شادابی و سلامت شهروندان جشنواره ای درقالب مسابقه بازی های خلاقانه مجازی با عنوان “بازی در خانه” برای شهروندان با همکاری اداره کل ورزش شهرداری تهران در منطقه چهار اجرا می شود.
وی در ادامه افزود: در این جشنواره شهروندان می توانند به همراه اعضای خانواد خود با انجام بازی های خلاقانه گروهی بااستفاده از وسایل خانه در این جشنواره شرکت و با ارسال فیلم های خود به صفحه اینستاگرام منطقه چهار در این رقابت شرکت کنند .
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار افزود: درهمین راستا آموزش و انتشار بازی های فکری و بومی در فضای مجازی با قابلیت بازی در خانه به منظورایجاد محیط پر نشاط خانواده ها در پویش در خانه بمانیم نیز انجام می شود.
خادمی به دیگر فعالیت های اداره ورزش منطقه چهار اشاره کرد و افزود: همچنین در این ایام انتشار کلیپ های”ورزش در خانه” در گروهای ورزشی و محلی منطقه، پیوستن چهره های ورزشی منطقه چهار به پویش در خانه بمانیم و دعوت از شهروندان منظقه برای پیوستن به این پویش و انتشار لیگ نوروزی ورزش های الکترونیک در فضای مجازی از ابتدای فروردین ماه سالجاری اجرایی شده است.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار