شهرداری منطقه۲ با اهدای تجهیزات پزشکی و بسته های فرهنگی به بیمارستان های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا به یاری از مدافعان_سلامت  پرداخت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۳ کد خبر : 95065

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه مردم به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ،رسول کشت پور ، رئیس ستاد عالی اقدامات پیشگیرانه ازویروس کرونا منطقه۲  با اعلام این خبر گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامدهای اجتماعی ناشی از آن ، مشارکت همه نهادهای تاثیر گذار برای عبور از این بحران  را می طلبد.

🔺وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری خود را نسبت به حفاظت از سلامت شهروندان مسئول دانسته و از همه ظرفیت ها در این زمینه استفاده می کند افزود: توجه به سلامت کادر درمانی بیمارستان ها که با از خودگذشتگی در حفاظت از جان مردم خدمت می کنند یکی از مباحث قابل اهمیت است و مدیریت منطقه در راستای مسولیت اجتماعی خود نسبت به این افراد ،حمایت از سلامت جسمی و روانی آنها را در دستور کار قرار داد.

🔺وی با اشاره به اهدا اقلام وتجهیزات بهداشتی ضروری و بسته های فرهنگی و پذیرایی به بیمارستان های فعال در حوزه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا افزود: تهیه و اهدای  ۱۲۰ عدد لباس ایزوله،۷۰ بسته ماسک ،۶۰ عدد شیلد تخصصی به بیمازستان حضرت رسول اکرم (ص)و همچنین اهدای ۳ هزار لیتر  محلول ضد عفونی همراه با تجهیزاتی از قبیل ماسک،گان و شیلد به بیمارستان میلاد از جمله اقدامات حمایتی شهرداری منطقه۲ است که به منظور حفاظت از سلامت کادر درمانی انجام شد.

🔺همچنین کشت پور در ادامه به تجهیز و آمادسازی یکی از ساختمان های همراه سرای بیمار منطقه۲  جهت  استراحت مدافعان سلامت  اشاره کرد وگفت: این ساختمان به لحاظ مجاورت با بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در اختیار کادر درمانی این مرکز قرار گرفت.

🔺وی افزود: به منظور تقدیر از زحمات و فداکاری کادر درمانی و حافظان سلامت جامعه، همزمان با آغاز سال نو،  سفره های هفت سین ، بیش از ۳هزار بسته  فرهنگی و پذیرایی ، تاج گل و… با مشارکت خیرین تهیه و اهدا شد.

🔺به گفته شهردار منطقه۲ بیمارستان های حضرت رسول اکرم(ص)،مدرس،میلاد و لقمان از جمله مراکز درمانی بهره مند از این طرح حمایتی هستند.

♦به امیدسلامتی،موفقیت وپیروزی تمامی مدافعان سخت کوش سلامت میهن ایران اسلامیمان

 

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار