گیسو پریشون فیلمی با نگاهی اجتماعی به مساله مدافعین حرم پرداخته و سعی میکند گوشه ای از مصائب این بزرگواران را به تصویر بکشد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۸ کد خبر : 94202

در داستان فیلم آمده همیشه بودن دال بروجود نیست، گاهی هستی اما تیکه ای از خود را در جایی دیگر جا گذاشته ای و دیگر وجودت وجود سابق نیست .
گیسو پریشون با هزینه شخصی ساخته شده است .

احسان سلگی نویسنده و کارگردان «گیسو پریشون » عنوان کرد که این اثر درباره بزرگ‌مردی است که زندگی خود را وقف دفاع از آرمان های انقلاب و نیروهای خدوم و گمنام این مرزو بوم میکند.

احسان سلگی در گفتگو با خبرنگار ما درباره فیلم «گیسو پریشون » اظهار کرد: فیلم «گیسو پریشون » روایتی از بزرگ‌مردی است که زندگی خود را وقف دفاع، تربیت و شکوفایی جوانان نسل معاصر انقلاب می‌کند.

کارگردان فیلم «گیسو پریشون» با بیان اینکه در تلاش است تا الگوی موفق انسان کامل در عصر معاصر را نشان دهد و با تمام کمبود ها و مشکلاتی که داشته توانسته اثر قابل دفاعی را تولید کند، مدت‌زمان ساخت این فیلم از مراحل پیش‌تولید تا خروجی نهایی ۳ ماه طول کشیده است.سلگی با اشاره به ظرفیت کم‌نظیر جشنواره فیلم «عمار» در نشان دادن آثار فیلمسازان و مستندسازان، افزود: جشنواره «عمار» به دلیل دارا بودن شبکه قوی و مطمئن اکران مردمی فرصت خوبی برای تمامی فیلم سازانی است که بتوانند آثار خود را به سمع و نظر مخاطبان برسانند.

این فیلم ساز با اشاره به خلأ ارزش‌نگاری در فضای فیلم سازی کشور، بیان کرد: جشنواره «عمار» فضای کشور را به سمت کارهای ارزشی و انقلابی می‌کشد که این‌یک اتفاق مثبت برای جامعه می‌تواند قلمداد شود.

وی با بیان این نکته از حضور در جشنواره سال آینده فیلم 《عمار》سخن گفت این فیلم ساز در پایان با اشاره به هزینه‌های خود در ساخت این اثر ارزشی بیان کرد: در ساخت «گیسو پریشون » سعی شده تا آنجا که ممکن است از هزینه‌ها کم کنیم اما با تمام تلاش‌ها نهایتاً ۱۵ میلیون تومان برای آن هزینه کرده‌ایم…..
عوامل فیلم کوتاه(( گیسو پریشون))
نویسنده و کارگردان:
احسان سلگی
تهیه کننده :
محمد حسین ابراهیمی
مدیر تولید :
سهیل صمدی
دستیار اول کارگردان و بازیگردان:
نیما آریو پشنگ پور
طراح چهره پردازی
محیا اکبری
گریمور آقا:
آرمان اریانی
مدیر تصویر برداری:
مهناز مهدی نیا
دستیار تصویر برداری:
الهه مهدی نیا
عکاسان پشت صحنه:
محمدرضا حسن پور_غزال صفری
تدوین:
الهه مهدی نیا
مهناز مهدی نیا
صدا بردار:
محمدرضا حسن پور
دستیار صدا بردار:
آرمان اریانی
نور پرداز:
رامین بیات
طراح صحنه و لباس:
سیده الهام میر کاظمی
منشی صحنه:
سیده الهام میر کاظمی
تدارکات:
آقای دالوند
برنامه ریز:
غزال صفری
روابط عمومی:
اکبر افضلی
آهنگساز و خواننده:
حمزه ملکی
مدیر رسانه ای:
زهرا مالمیر

بازیگران؛
کیانوش حاجی رفیعی
درسا رضایی
تامیلا سربندی
مسعود ناصری
فرزانه وهابی
سمیرا حیدری
محمد حسین ابراهیمی
رامین بیات

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار