سوپرمارکت آنلاین اکالا برای دومین سال متوالی و در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان وب سایت برگزیده از نگاه داوران و آراء مردمی در بخش فروشگاه های آنلاین معرفی شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۳ کد خبر : 93004

به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سوپرمارکت آنلاین اکالا در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران و در بخش وب سایت فروشگاه های آنلاین موفق شد که دو جایزه وب سایت برگزیده از نگاه داوران و آراء مردمی را برای دومین سال پیاپی به خود اختصاص دهد.

فروشگاه اینترنتی اکالا  (https://okala.com) در جمع ۱۹ هزار اثر شرکت کننده در این جشنواره و بر اساس معیارهای کارکرد، محتوا، تجربه کلی، طراحی دیداری، ساختار سایت، تعامل و نوآوری از نگاه داوران به عنوان وب سایت برگزیده در بخش فروشگاه های آنلاین معرفی شد.

این فروشگاه اینترنتی به عنوان یکی از بزرگترین سوپرمارکت های آنلاین با بیش از پنج هزار و پانصد قلم کالا که در حال سرویس دهی به مشتریان شهرهای تهران، کرج، قم، مشهد، کرمان، یزد و سمنان است، در بزرگترین و معتبرترین جشنواره وب و موبایل ایران موفق شد با ارائه خدمات مطلوب، نظر مخاطبان خود را جلب نماید و برگزیده این جشنواره در بخش فروشگاه های آنلاین بر اساس آراء مردمی گردد.

گفتنی است، هدف از برگزاری بخش نگاه مردمی و مشارکت کاربران در انتخاب برنده جشنواره وب و موبایل ایران، ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده از سوی وبسایت‌ها و نرم افزارهای موبایلی شرکت کننده در این رویداد بزرگ است.

شایان ذکر است، فروشگاه اینترنتی افق کوروش علاوه بر عرضه کالاهای خوراکی اساسی و نیمه اساسی، میوه های تازه و ارگانیک، سبزیجات منجمد، لوازم آرایشی و بهداشتی و ابزار و ملزومات با تنوع وکیفیت مطلوب و با حداقل قیمت، خدمات پشتیبانی خود را بصورت آنلاین ارائه داده و امکان مرجوع کردن کالا را تا ۷۲ ساعت پس از خرید را به عنوان خدمات پس از فروش فراهم کرده است.

منبع: (مجله اکالا)

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار