ا هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده معظم آنها؛ مفاخریان شهردار منطقه۹ به همراه نورآبادی رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین قیومی مشاور عالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران، شنوا رئیس بنیاد شهید مناطق۹ و ۲۱ شهر تهران، جوادی فرد معاون توسعه منابع انسانی منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری، با خانواده شهید خدمت هادی جوان دلاور ساکن محله امامزاده عبدالله، دیدار و گفتگو کردند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۳ کد خبر : 91173

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه مردم به نقل روابط عمومی شهرداری منطقه۹، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با حضور در جمع صمیمی خانواده شهید جوان دلاور اذعان داشت: شهدا بر گردن همه ما حق دارند و ما مدیون خون های پاک شهدا هستیم و بایست خدمتگزاری و راه آنها را الگو و سر لوحه امور خود قرار دهیم.
وی افزود: شهید جوان دلاور از جمله شهدای خدمت بوده که به منظور آسایش و امنیت شهروندان در شب چهارشنبه سوری جانباز و در روز رحلت حضرت زینب(س) به فیض عظمای شهادت نائل آمده است
شهردار منطقه۹ تاکید کرد: اقدام ارزشمند والدین شهید خدمت هادی جوان دلاور در بخشش جوانی که با حکم قصاص روبرو شده بود بسیار ارزشمند و شایسته ستایش و قابل تقدیر است و الگویی برای مردم شریف ایران اسلامی می باشد.
لازم به ذکر است شهید هادی جوان دلاور در آخرین سه شنبه(چهارشنبه سوری) سال ۹۲ هنگام انجام ماموریت محوله، در اثر برخورد مواد محترقه از نوع نارنجک دست ساز از ناحیه سر دچار مجروحیت شدید شد و بعد از دو ماه تحمل مجروحیت در ۲۴اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ مصادف با رحلت حضرت زینب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شایان ذکر است خانواده شهید خدمت هادی جوان دلاور در روز ۱۱‌آذرماه که مصادف با روز تولد فرزندشان بوده است، با حضور در شعبه اجرای احکام دادسرای امور جنایی بدون دریافت دیه از قصاص متهم اعلام گذشت کردند.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار