پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی ۲۶ آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز به کار می کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۱ کد خبر : 89344

پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی سه شنبه ۲۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز به کار می کند.

محمود صدیقی رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی در خصوص جزئیات این نمایشگاه گفت: بازارهدف محصولات معرفی شده درپنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی آسیای میانه، عراق، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس است.

وی با بیان  این که کالاهای صادراتی در این حوزه در حال حاضر به سه بخش تقسیم می شود، افزود: گروه اول شامل كالاهایی  است كه با برند خارجی در ايران توليد و به كشورهای اروپايی و عمدتاً آلمان و ايتاليا صادر می شود كه تمام اين كالاها دارای نشان استاندارد تجهيزات پزشکكی اروپا (CE)هستند و به دليل كيفيت و قيمت مناسب برای آنها تقاضا وجود دارد.

صدیقی یادآور شد:  گروه ديگری از كالاهای تجهيزات پزشكی با نشان (ساخت ايران) به كشورهای آسيايی ميانه )شوروی سایق)، آمریگای لاتین، عراق، افغانستان و سوريه صادر می شود. برخی ديگر از تجهيزات پزشكی به صورت دانش فنی يا قطعات صادر می شود كه در كشورهای دريافت كننده مانند آلمان، سوئد، بلاروس،، مالزی، چك و روسيه مراحل مونتاژ، تست، كاليبراسيون، بسته بندی و بر چسب گذاری روی آن انجام می شود.

رئیس ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات وتأسیسات بیمارستانی با اظهار این که ۸ شرکت خارجی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، انگلستان، ترکیه، آلمان، سوئد و هند در این نمایشگاه حضور دارند، اعلام کرد: ۱۲۴ شرکت داخلی نیز به همراه این شرکت های خارجی در ۱۲ هزار متر مربع این نمایشگاه را برگزار می کنند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار