این برنامه روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در هتل استقلال تهران با حضور ۵۰۰ نفر از صاحب نظران و تولید کنندگان و بازرگانان صنعت رنگ و رزین کشور برگزار شد .

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۷ کد خبر : 89244

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم -در حاشیه این ضیافت محمد پیر جمال دبیر اجرایی همایش گفت : تقویت ارتباط میان کارخانه ها، مراکز علمی – پژوهشی و فناوری و حمایت از کار و سرمایه ایرانی هدف اصلی تشکیل این کانون بوده و امیدواریم زحمان و فعالیتهایی که در طول این یکسال در این راستا صورت گرفته نتیجه دار باشد .

وی در ادامه گفت : استقبال صنتگران صنعت رنگ و رزین از این همایش و تشکیل کانون بسیار خوب بوده و امیدواریم که اهدافی که تشکیل این کانون بر اساس آن صورت گرفته بسیار قوی و زود بازده میسر گردد .

پیر جمال ارتباط بین شرکتهای دانش بینان و دانشگاهی را با تولید کنندگان این صنعت از اهداف بزرگ برشمرد و همچنین مهیا نمودن بستر مناسب  و تمایل  شرکتهای سرمایه گذار خارجی را با جذاب بودن بازار تولید و مصرف ایران حائز اهمیت دانست .

وی افزود: پژوهشکده‌ها، دانشگاه امیرکبیر و تمام دانشگاه‌هایی که رشته شیمی در آن‌ها تدریس می‌شود، تمام پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها، واردکنندگان مواد اولیه، انجمن صنفی رنگ و رزین و تمام افراد و شرکت‌هایی که محصولات مرتبط با این حوزه را به فروش می‌رسانند جامعه هدف کانون را شامل می‌شوند.

پیر جمال با اشاره به اولین دستاورد هایی که از زمان تشکیل این کانون به دست آمده  اشاره کرد وگفت : ارتباط با دانشگاه صنعتی اصفهان  و اعتماد به شرکتهای دانش بنیان و همکاری دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با شرکت تولیدی رنگ و رزین ریف ، محصول نانو ترافیک با کاربرد ترافیکی و شهری تولید شده است و این آغاز همکاریهای دانشگاه و صنعت چشم انداز خوبی را در بازار داخلی و جهانی نشان میدهد.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار