آیین بهره برداری از طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه صبح امروز با حضورلاریجانی رئیس مجلس و اردکانیان وزیر نیرو انجام شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۱ کد خبر : 89038
این خبر در حال تکمیل است…….

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه مردم ،رییس مجلس: امروز چند طرح مهم در زمینه نیروگاه و آبرسانی به روستا‌های استان کرمانشاه افتتاح می‌شود و عملیات اجرایی چند طرح مهم نیز آغاز خواهد شد.
علی لاریجانی در سفر به کرمانشاه افزود: موضوع آبادانی وسرمایه گذاری در استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله دوسال گذشته بیشتر از جا‌های دیگر احساس می‌شود و این استان همیشه مورد توجه نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهد بود.
وی افزود: امروز جلسه‌ای با مدیران اجرایی استان کرمانشاه خواهیم داشت تا وضعیت بودجه سال آینده کرمانشاه و اینکه می‌توان چه کار‌هایی برای توسعه استان داد هم بررسی شود.
آقاي لاریجانی و مهندس اردکانیان در بدو ورود به فرودگاه شهید اشرفی مورد استقبال استاندار کرمانشاه و دیگر مسئولان استانی قرار گرفتند.
قرار است امروز با حضور رئیس مجلس و وزیر نیرو ۶ طرح حوزه آب و برق با اعتباری بیش از هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح شود.
افتتاح بخش گاز نیروگاه دالاهو در اسلام آباد غرب، ارتقاء توان نیروگاه زاگرس در بیستون و اسلام آباد غرب، کلنگ زنی ۲ طرح تصفیه خانه در شهرستان‌های صحنه و سنقر وکلیایی، افتتاح آبرسانی به ۵۵ روستا در استان کرمانشاه و حضور در شورای اداری استان از برنامه‌های سفر یک روزه رئیس مجلس و وزیر نیرو به کرمانشاه است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با بهره برداری از این طرح که برای راه اندازی آن ۱۳ میلیارد تومان هزینه شده، ۱۲ هزار نفر از جمعیت روستایی استان کرمانشاه از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.
این ۵۵ روستا در شهرستان‌های کرمانشاه، روانسر، صحنه و سرپل‌ذهاب قرار دارند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار