کانون‌ هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین ایران که با هدف تقویت ارتباط میان کارخانه ها، مراکز علمی – پژوهشی و فناوری و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شکل گرفته، همایش تخصصی در راستای معرفی خدمات مرکز برگزار میکند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۸ کد خبر : 88842

همایش معرفی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین برگزار میشود

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم :کانون‌ هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین ایران که با هدف تقویت ارتباط میان کارخانه ها، مراکز علمی – پژوهشی و فناوری و حمایت از کار و سرمایه ایرانی شکل گرفته، همایش تخصصی در راستای معرفی خدمات مرکز برگزار میکند.

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم به نقل از ایران مراسم نیوز،دبیر اجرایی همایش معرفی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین  عنوان کرد:‌ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری کانون‌هایی در تمامی صنایع و تخصص‌ها در راستای بسترسازی مناسب ارتباط بین صنعت، دانشگاه و بازار راه‌اندازی می‌کند. این بسترسازی موجب می‌شود دانشگاه، مراکز علمی و تولیدی و عرضه محصولات با هم ارتباط برقرار کرده و با کیفیت بالاتری همکاری کنند.
محمد پیرجمال ادامه داد: این کانون‌ها در تخصص‌های مختلف چون کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار طلا، کانون دانش، صنعت و بازار فرش و یا موارد دیگر راه‌اندازی می‌شوند.
وی افزود: کانون هماهنگی بازار، دانش و صنعت رنگ و رزین نیز یکی از کانون‌هایی است که یک سال پیش راه‌اندازی شده و با برگزاری این همایش قصد داریم خدمات کانون را به طور جامع و کامل‌تر به جامعه هدف معرفی و عضوگیری کنیم.
دبیر اجرایی همایش معرفی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین تصریح کرد: پژوهشکده‌ها، دانشگاه امیرکبیر و تمام دانشگاه‌هایی که رشته شیمی در آن‌ها تدریس می‌شود، تمام پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها، واردکنندگان مواد اولیه، انجمن صنفی رنگ و رزین و تمام افراد و شرکت‌هایی که محصولات مرتبط با این حوزه را به فروش می‌رسانند جامعه هدف کانون را شامل می‌شوند که در همایش پیش رو نیز حضور خواهند داشت.
پیرجمال خاطرنشان کرد: همایش معرفی کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار رنگ و رزین در تاریخ چهارشنبه بیستم آذرماه ۹۸ از ساعت ۱۹ در هتل استقلال برگزار می‌شود.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار