نام‌نویسی طرح اقدام ملی مسکن در مرحله سوم در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه آغاز شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۴ کد خبر : 88704

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه مرم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر اقتصاد مسکن از آغاز ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه از امروز ۱۶ آذر خبر داد و گفت: ثبت نام در این پنج استان تا ۱۹ آذر ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، ، در ۶۰ شهر استان‌ها (همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه) انجام می‌شود.بنا بر این گزارش، ثبت‌نام در استان همدان برای ۱۰ شهرستانِ همدان، ملایر، نهاوند، اسدآباد، تویسرکان، بهار، جورقان، کبودرآهنگ، گیان و سرکان انجام می‌شود. در استان یزد نیز در ۱۸ شهرستان از جمله یزد، میبد، اردکان، بافق، مهریز، احمدآباد، ابرکوه، تفت، نیر، شاهدیه، زارچ، ندوشن، مهردشت، خضرآباد، اشکذر، هرات، مروست و بهاباد، ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن آغاز شده است.
ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان چهارمحال‌و‌بختیاری نیز در ۱۵ شهرستان که شاملِ شهرکرد، بروجن، فرخ‌شهر، فارسان، لردگان، نقنه، بلداچی، هفشجان، کیان، سورشجان، باباحیدر، جونقان، اردل، سامان و بن آغاز شده است. همچنین، در استان خوزستان نیز شهرستان‌های اهواز، ایذه، دزفول، بندرماهشهر، اندیمشک، بهبهان، شوشتر، شوش، سوسنگرد، حمزه، سالند، شهرامام، میانرود، شرافت، شاوور و آغاجاری جزو ۱۵ شهر خوزستان در برنامه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار دارند که ثبت نام آن‌ها آغاز شده است.

در استان کرمانشاه نیز ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در شهر‌های کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب، کنگاور، سنقر، جوانرود، صحنه، قصرشیرین، گیلانغرب، تازه‌آباد، پاوه و روانسر آغاز شده است.

گفتنی است اقدام ملی مسکن طرحی است که در آن ۴۰۰ هزار واحد مسکونی طی امسال و سال آتی احداث می‌شود که از این ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، ۱۰۰ هزار واحد در بافت فرسوده شهر‌ها و توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران، ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در شهر‌های زیر ۱۰۰ هزار نفر و ۲۰۰ هزار واحد در شهر‌های جدید و توسط شرکت عمران شهر‌های جدید احداث خواهد شد.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار