فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آستانه ششمین سالگرد افتتاح این شرکت علاوه بر ارائه تخفیفات ویژه، بیش از ۱۸۰۰ جایزه نفیس برای مشتریان درنظر گرفته است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۲ کد خبر : 88278

به گزارش راه مردم به نقل از  روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در آستانه ششمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش بیش از ۱۸۰۰ جایزه نفیس به همراه تخفیفات ویژه به پاس شش سال همراهی مشتریان عزیز، در نظر گرفته شده است.

مشتریان افق کوروش تا پایان آذر ماه به ازای هر ۶۶ هزار تومان خرید از شعب سراسر کشور یک امتیاز دریافت کرده و با ثبت کد قرعه کشی از طریق شماره گیری #۱۵۷۲*۵۰۰* می توانند در قرعه کشی ۱۸۰۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت نمایند.

همچنین مشتریان در روزهای ۷ لغایت ۹ آذر ماه می توانند از تخفیفات ویژه جشنواره “عجب تخفیفی” افق کوروش استفاده نمایند و علاوه بر آن تا پایان آذر ماه با ثبت کد قرعه کشی به ازای فاکتورهای بیشتر از ۶۶ هزار تومان در وب سایتwww.my.okcs.com  در قرعه کشی ویژه ۳ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی شرکت کنند.

گفتنی است برای ۳ نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب و در وب سایت www.my.okcs.comثبت نمایند، بدون قرعه کشی و به ترتیب جوایز ارزنده گوشی تلفن همراه سامسونگ A7 ، دوربین دیجیتال کنون DSLR و کنسول بازی پلی استیشن ۴ در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از تخفیفات جشنواره “عجب تخفیفی” می توانید به آدرس اینترنتیhttp://landing.okcs.com/ مراجعه فرمائید.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار