حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در حاشیه اجلاس توسعه صادرات ایران در مصاحبه با روزنامه راه مردم اظهار داشت : برگزاری چنین نشست هایی باعث می شود بانک ها مشتری های خارجی و بانک های خارجی را بیشتر شناخته و از ارتباطی که برقرار می شود استفاده حداکثری را بکنند .

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۶:۱۱ کد خبر : 88196

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم : حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در حاشیه اجلاس توسعه صادرات ایران در مصاحبه با روزنامه راه مردم اظهار داشت : برگزاری چنین نشست هایی باعث می شود بانک ها مشتری های خارجی و بانک های خارجی را بیشتر شناخته و از ارتباطی که برقرار می شود استفاده حداکثری را بکنند .
تهرانفر بیان داشت : بانک ها یک بال فعالیت های بین المللی هستند ، به اینصورت که کالایی که صادر می شود در کنار آن باید پرداخت صورت بگیرد ، بنابراین پنجاه درصد را عملیات بانکی و نیمی دیگر را تکنیک صادرات و واردات تشکیل میدهد.
وی افزود: در چنین همایش هایی وقتی محصولات مطرح می شوند بانک ها هم خدمات خود را ارائه می کنند و خیلی موثرتر این ارتباط برقرار می شود و ما هم به عنوان بانک کارآفرین امیدوار هستیم نقش خود را بطور حداکثری ایفا کنیم .
مدیرعامل  بانک کارآفرین در خصوص توضیح این فرآیند گفت : ما تمام صادرکنندگان را از حیث اینکه در چه مرحله ای از صادرات هستند طبقه بندی کردیم و طبق نیازهای آنها به ارائه خدمت میپردازیم . برای مثال وقتی کالایی صادر می شود صادرکنندگان اسناد صادراتی دارند که بانک این اسناد را خریداری یا تنظیم می کند و ازین طریق تنگنای مالی صادرات را برطرف می کند و اگر در مرحله تولید باشند بانک کارآفرین مانند سایر بانک ها ارائه خدمات بانکی را انجام میدهد .

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار