علیرضا کاوندی گفت : در جریان سیل فروردین ماه لرستان، ۹۶۴ روستای استان با خسارات جدی مواجه شده که با همت جهادی نیروهای این شرکت در کمترین زمان ممکن آب این روستاها وصل شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۳ کد خبر : 87820

 پایدارسازی آب رسانی به ۹۶۴ روستای سیل زده استان لرستان به اتمام رسید

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم به نقل از ایسنا: مهندس علیرضا کاکاوند در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جریان سیل فروردین ماه لرستان، ۹۶۴ روستای استان با خسارات جدی مواجه شده که با همت جهادی نیروهای این شرکت در کمترین زمان ممکن آب این روستاها وصل شد.

وی اضافه کرد: پس از وصل موقت آب شرب این روستاها در کوتاه ترین زمان ممکن، عملیات پایدارسازی آب رسانی به روستاها در دستور کار قرار گرفته که توانسته ایم همه روستاهای خسارت دیده از سیل را با عملیات پایدارسازی آب رسانی به اتمام برسانیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان تصریح کرد: با وجود کمبود اعتبارات در استان، نیروهای این شرکت درکمتر از سه ماه توانسته اند این عملیات مهم را اجرایی کنند.

کاکاوند ببان کرد: در سیل اخیر بیش از ۲۶۲ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های آب رسانی روستایی استان وارد شد که تنها ۲۰ میلیارد تومان با تخصیص ۷۱ درصد و به صورت اوراق دو ساله به بازسازی این مناطق تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: در سفر اخیر دکتر نوبخت به لرستان و امضای تفاهم نامه اولیه ۱۲۰ میلیارد تومان جهت رفع مشکل آب شرب روستاهای خسارت دیده از سیل در نظر گرفته شده که می بایست به تائید هیات دولت برسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان اظهار امیدواری کرد تا با تخصیص این مبلغ اعتبار، بتوان بخشی از مشکلات روستاهای یاد شده و مطالبات پیمانکاران فعال در زمینه بازسازی روستاهای سیل زده را پرداخت کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار