رادیو و تلویزیون مرکزی چین روز یکشنبه ۱۸ آبان/ عقرب، ۹ نوامبر تفسیری با عنوان«چهار جذابیت بازار چین از نگاه نمایشگاه بین المللی واردات» منتشر کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۸ کد خبر : 87599

در این مقاله آمده است: تجار جهانی شرکت کننده در نمایشگاه بین امللی واردات تا حد امکان جدیدترین، بهترین و پررقابتترین تولیدات خود را به نمایش گذاشته و با تمام نیرو در تلاش برای وارد شدن به بازار چین هستند. این نمایشگاه چهار جذابیت بازار چین اعم از تقاضای عظیم مصرف ناشی از بروزرسانی مصرف یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون جمعیت، تاسیسات زیربنایی کامل و سامانه نیرومند تدارکات و تأمین، فضای فعالیت بازرگانی که پیوسته در حال بهبود است و منابع نوآوری فراوان بر اثر توسعه کیفی بر پایه نوآوری علمی و فنی را به نمایش گذاشته است.

در این تفسیر تاکید شده است: نمایشگاه بین المللی واردات از مهمانان پنج قاره استقبال و منافع دنیا را تامین می کند؛ به تقاضای مردم کشورها برای زندگی بهتر پاسخ می دهد و اقدام مهم چین برای گشایش مبتکرانه محسوب می شود. طبق برنامه، ظرف ۱۵ سال آینده مبلغ واردات کالا و خدمات چین به ترتیب از ۳۰ هزار میلیارد و ۱۰ هزار میلیارد دلار فراتر خواهد رفت. بی شک بازار بازتر و نوآورتر چین فرصت تجاری و سود بیشتری برای جهان فراهم و نیروی محرکه فراوانی بر رشد اقتصاد جهان تزریق خواهد کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار