رادیو و تلویزیون مرکزی چین ۱۵ آبان/ ۶ نوامبر تفسیری با عنوان «کمک نمایشگاه واردات چین به کشورهای در حال رشد در بهره مندی از سود جهانی شدن» را منتشر کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۶:۳۸ کد خبر : 87522

در این مقاله آمده است: نمایشگاه بین المللی واردات چین به عنوان بستری برای خرید از سراسر جهان فرصتی مهم برای بزرگ کردن کیک بازار جهانی شدن و سوار شدن بر قطار تندرو توسعه چین از سوی کشورهای مختلف فراهم آورده است. خاصه برای بیشتر کشورهای در حال رشد، این نمایشگاه به ایده محوری به اشتراک گذاری، فرصت برابر با کشورهای پیشرفته در رقابت را فراهم آورده است.

در این مقاله تاکید شد: چین بزرگ ترین بازار مصرف جهانی را دارد، به روزرسانی مصرف چین گرایش روشنی دارد. بستر ایجاد شده در دومین نمایشگاه واردات چین به محصولات با ویژگی خاص برخی کشورهای در حال رشد در بازاریابی کمک کرده است. کشورهای در حال رشد عمیقا احساس کرده اند که چین نگاه درست به عدالت و منافع و کمک پیوسته به کشورهای در حال رشد دارد و از آن پیروی می کند. همچنین آرزوی صادقانه چین را که به آنان در بهره مندی مشترک سود جهانی شدن کمک کرده است، احساس کرده اند. چین همواره دوست قابل اعتماد و شریک صادق کشورهای در حال توسعه محسوب می شود.

یک چین بازتر پی در پی به توسعه فراگیر جهان ادامه می دهد تا دستاوردهای توسعه اش به بیشتر کشورهای در حال رشد و مردمانش سود برساند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار