در چهاردهمین روز از آبان ماه، مفاخریان شهردار۹ به همراه بحیرایی شهردار منطقه۱۰ و جمعی از مدیران و پرسنل مناطق شهری تا محل خدمت را با دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک طی کردند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۹ کد خبر : 87498

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، شهرداران مناطق ۹ و ۱۰شهری در راستای حمایت از از کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” مسیر میدان آزادی تا محل خدمت در ساختمان های ستادی را رکاب زدند.
سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹ با اشاره به این حرکت نمادین عنوان داشت: اجرای “سه شنبه های بدون خودرو” در شهر تهران که به صورت نمادین توسط مدیران شهری و دولتی انجام می شود زمینه ای را برای فرهنگ سازی در استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و عمومی فراهم می کند تا شاهد آسمان آبی در تهران به عنوان شهری پاک برای همه باشیم .
در ادامه حسین بحیرایی شهردار منطقه۱۰ با اشاره به “سه شنبه های بدون خودرو” آن را یک فعالیت فرهنگی دانست که می توان با بهبود زیرساخت ها و توسعه مسیر های دوچرخه سواری در هوای پاک شهر تهران سهیم شد.
شایان ذکر است به مناسبت روز دانش آموز تعداد ۱۵نفر از دانش آموزان و شهرداران مدرسه منطقه۹ در کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” شهرداران مناطق ۹و۱۰ و مدیران شهری را همراهی کردند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار