آیین بزرگداشت «روز جهانی شهرها» همزمان با چهارمین دوره اهدای جایزه جهانی خشت طلایی تهران، به پروژه‌ها و تجارب برتر مدیریت شهری در سال ۲۰۱۹ با موضوع شهرهایی هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر برای همه، به میزبانی مشترک شهرداری تهران و دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد در تهران، برگزار ‌شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۵ کد خبر : 87449

منطقه۲ تهران به لحاظ اجرای طرح هوشمند سازی و حمایت از استارتاپ هاورویدادهای نوآورانه درمدیریت شهری عنوان شایسته تقدیر را درچهارمین جایزه خشت طلایی تهران به خود اختصاص داد.

💥چهارمین دوره جایزه خشت طلایی تهران در دو بخش داخلی و بین‌المللی و در ٧ محور اصلی ” تاب‌آوری، زیست‌پذیری و توسعه پایدار شهر،مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر،معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری،شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور،تأمین منابع، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، اشتغال و اقتصاد شهری،توسعه زیرساخت‌ها، حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری وارتقای حکمروایی محلی، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری” اقدام به جذب پروژه‌ها و تجربیات شهری کرد.

 

💥براساس این گزارش شهردرای #منطقه۲ از میان ۵۱۹طرح ارسالی در بخش داخلی و بین المللی ،به لحاظ حمایت و راه اندازی  ۱۷ استارتاپ در بخش شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور شایسته تقدیر شناخته شد.

 

💥لازم به ذکر است در حال حاضر  ۱۷ استارتاپ در بخش های خدمات شهری، محیط زیست و ترافیکی با هدف حرکت در مسیر شهر هوشمنددر #منطقه۲ فعال  شده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار