در راستای تحقق شعار سال “حمایت از کالای ایرانی” و توجه به ظرفیت های داخلی، مدیر عامل شرکت شهروند به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری حمایت از کالای ایرانی تعیین شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۷ کد خبر : 8691

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم در توضیح این خبر گفت: شرکت شهروند به عنوان یکی از اثر بخش ترین بنگاه های اقتصادی پایتخت که نقش به سزایی در رونق اقتصاد داخلی، بهبود فروش کالاهای ایرانی و ایجاد کارآفرینی دارد، به عنوان دبیرخانه حمایت از کالای ایرانی انتخاب شد.

مدیر عامل شرکت شهروند با برشمردن اقدامات این مجموعه در خصوص حمایت از کالای ایرانی افزود: شرکت شهروند از سال گذشته پذیرش و عرضه کالاهای ایرانی را در اولویت قرار داده و کالاهای خارجی که دارای نمونه داخلی هستند را از زنجیره فروش خارج کرده است.

سریع القلم در ادامه گفت: این شرکت به عنوان مجموعه ای خدمات رسان که حجم بالایی از مایحتاج مورد نیاز مردم را تامین می کند، پس از انتخاب شعار سال ۹۷ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان مبنی بر تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، استفاده از ظرفیت های بومی را اولویت برنامه های خود قرار داده است.

وی در پایان با اشاره به نقش فروشگاه های زنجیره ای در رونق فضای اقتصادی کشور گفت: شهروند که یکی از مجموعه های وابسته به شهرداری تهران است اهمیت بالایی در بهبود فضای کسب و کار، فرهنگ سازی و تقویت اعتماد عمومی در خصوص حمایت از کالای ایرانی دارد، به همین منظور این شرکت از سوی شهرداری تهران به عنوان دبیرخانه حمایت از کالای ایرانی معین شد تا هرچه بیشتر در زمینه تحقق شعار سال ۹۷ و ارکان اقتصاد مقاومتی موثر واقع شود.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار