در بیست و سومین روز از فصل پاییز، مفاخریان شهردار ۹ به همراه بحیرایی شهردار منطقه۱۰ و جمعی از مدیران و پرسنل مناطق شهری همچون سه شنبه های پیشین تا محل خدمت را با دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل پاک رکاب زدند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۷ کد خبر : 86713

در “سه شنبه های بدون خودرو” منطقه۹؛
رکاب زنی شهرداران مناطق۹و۱۰ تا محل خدمت

پایگاه خبری تحلیلی راه مردم به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ضمن حمایت از کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” گفت: استفاده از دوچرخه و فرهنگ دوچرخه سواری با تدبیر شهردار تهران و به منظور فرهنگ سازی در بین مدیران، مسئولین و شهروندان تهرانی است تا با این فرهنگ و استفاده از وسیله حمل و نقل پاک تردد در سطح شهر انجام شود.
وی افزود: برای داشتن شهری بانشاط و به دور از آلودگی های زیست محیطی می بایست از خود شروع کنیم که پویش “سه شنبه های بدون خودرو” از جمله برنامه هایی است که با ترویج آن در استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و ایجاد زیرساختهای مرتبط با آن در فضای شهری می توان زمینه ساز تحول در حفظ محیط زیست و ایجاد شهری زیست پذیر برای همه بود.
شایان ذکر است “سه شنبه های بدون خودرو” مدیران شهری مناطق ۹ و ۱۰ همانند سه شنبه های پیشین از ضلع جنوبی شرقی میدان آزادی شروع و در ادامه مسیر به خیابان آزادی و ساختمان های ستادی منتهی شد.

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار