بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که افتخار همه ملی‌پوشان ایران پس از بازی در رقابت‌های جام‌جهانی این بوده که مردم ایران شاد شده‌اند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۴ کد خبر : 8177

 وحید امیری در آیین تجلیل شهردار و اعضای شورای شهر خرم‌آباد اظهار کرد: استان ما محروم است و اگر کسی به این مردم خدمت کند همات عبادت بوده و شایسته تقدیر واقعی است.

وی با بیان اینکه من و علی‌رضا بیرانوند همیشه به لر بودن‌مان افتخار کرده‌ایم، افزود: هر کمکی از دست‌مان‌ برآید دریغ نمی‌کنیم و به همراه علی‌رضا در هر بخشی که باشد حاضریم با تمام وجود به استان کمک کنیم.

امیری در ادامه گفت: لرستان پر از استعداد است و اگر شرایط برای افراد مستعد فراهم باشد، شاهد قهرمان‌های بیشتری خواهیم بود.

این فوتبالیست لرستانی تأکید کرد: انسان می‌تواند با فعل خواستن به اهدافش برسد و نباید نبود امکانات مانع این کار شود و علی‌رضا نمونه بارز این شرایط بوده و همه می‌دانیم چه سختی‌هایی را پشت سر گذاشته است.

وی با اشاره به تحریم‌ تیم ملی و کمبود بازی‌های تدارکاتی تصریح کرد: نبود بازی دوستانه و نبود استوک و… برای تیم ملی ایران وجود داشت اما نشان دادیم اگر تیم باشیم، می‌توانیم. خدا را شکر هم‌وطن‌ها خوشحال شدند و افتخار ما شادی مردم است.

امیری با بیان اینکه تیم ما نشان داد می‌تواند مقابل ابر قدرت‌ها عرض‌اندام کند، افزود: همین که فیفا می‌گوید حیف ایران حذف شد، نشان می‌دهد عملکردمان چقدر خوب بوده است.

علی‌رضا بیرانوند هم برای حضور در این مراسم دعوت شده بود اما بنا به دلایلی غیبت داشت. اعضای شورای شهر و شهردار خرم‌آباد هم به تمجید از عملکرد دو ملی‌پوش لرستانی پرداختند و در پایان هدایایی به رسم یادبود تقدیم امیری شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار