شی جین پینگ رییس جمهور چین فرارسیدن دومین جشنواره برداشت محصولات کشاورزی را به همه کشاورزان و شاغلان در عرصه کشاورزی و مناطق روستایی تبریک گفت. وی همچنین پیام تبریک خود را به مناسبت راه اندازی شبکه کشاورزی رادیو و تلویزیون مرکزی چین ارسال کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۸ کد خبر : 81594

اول مهر/ ۲۳ سپتامبر برابر با دومین دوره جشنواره برداشت محصولات کشاورزی چین است. شی جین پینگ رییس جمهور چین از طریق شبکه کشاورزی رادیو و تلویزیون مرکزی چین فرارسیدن این رویداد را به همه کشاورزان و شاغلان در عرصه کشاورزی و مناطق روستایی و همچنین آغاز به کار شبکه کشاورزی رادیو و تلویزیون مرکزی چین را به دست اندارکاران این شبکه تبریک گفت.

رهبر چین گفت: «این قانون طبیعت است که افراد پرکار محصولات بیشتر دریافت می کنند. حالا کشور از پایه کشاورزی محکمی برخوردار است و برای توسعه کشاورزی اطمینان کامل وجود دارد. دستاوردهای کنونی در عرصه کشاورزی نتیجه تلاش همه کشاورزان و شاغلان در عرصه کشاورزی و مناطق روستایی است، بدین ترتیب، خواهش می کنم درودم را پذیرا باشید.»

با تصویب دولت چین، از سال ۲۰۱۸ روز اعتدال پاییزی هر سال به عنوان روز جشنواره برداشت محصولات کشاورزی همان سال تعیین می شود.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار