در جلسه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد مشكلات ١٢ شركت توليدي در بخش هاي بانكي،مالياتي و تأمين اجتماعي با حضور استاندار تهران مرتفع شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۶ کد خبر : 7778
جلسه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد ظهر امروز( يكشنبه ١٠ تيرماه) به رياست استاندار تهران و با حضور امامي امين معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و مديران عضو كارگروه برگزار شد.
براساس گزارش ارائه شده در اين جلسه؛ در سه ماهه نخست سالجاري ٢٣٠ مصوبه در كارگروه هاي ستاد تسهيل و رفع موانع توليد صادر شده است كه از اين تعداد؛ ١٧٥ مصوبه اجرا شده است و ٥٥ مصوبه در دست اقدام و پيگيري است.
از ميان مصوبات صادر شده؛ ٥١ مصوبه مربوط به امور مالياتي، ٤٩مصوبه مربوط به تأمين اجتماعي و ١٣٠ مصوبه مربوط به امور بانكي است.
در اين جلسه، مصوبات مربوط به ١٢ شركت توليدي و صنعتي در كميته كارشناسي مطرح شد و  مشكلات بانكي،مالياتي و تأمين اجتماعي شركت ها  با اتخاذ تصميمات دوره تنفس بدهي بانكي،تقسيط بدهي مالياتي و ارزش افزوده و تقسيط بدهي بيمه مرتفع شد.
گفتني است، شركت روان حديد فعال در توليد طوقه موتورسيكلت،شركت دوران الكترونيك توليدكننده قطعات خودرو،صنايع الكترونيك صوت ماستر توليدكننده وسايل صوتي،شركت فرآموره هاي غذايي سميه، روغن نباتي ناب، صنايع بسته بندي تخم مرغ،دامپروري بي بي مرام، بستني مهر از جمله شركت هاي بررسي شده در اين جلسه كارگروه اند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار