‌رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر در استان تهران برگزار می شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۴ کد خبر : 72475

به گزارش راه مردم، حجت الاسلام سید محسن محمودی  در نشستی خبری  به مناسبت  هفته دولت در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ، بیان کرد: مسئولیت در جامعه اسلامی یک فرصت است و باید آن را قدر بدانیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: شهید رجایی و شهید باهنر با خدمت صادقانه و خدمت رسانی به مردم ماندگار شدند ، شهیدان رجایی و باهنر سختی ها و مشکلات را تحمل و در شکنجه های فراوان مقاومت کردند.

وی تصریح کرد: این مردهای آسمانی در پی اشرافی گری نبودند، آن ها مردهای جهادی و خدمتگذار مردم ایران بودند.

در ادامه  به مراسم‌های این ایام در استان تهران اشاره کرد و ضرورت بازدید نسل جوان و نوجوان از موزه و خانه شهید رجایی را مهم دانست و اظهار کرد: بازدید از موزه خانه شهید رجایی در میدان بهارستان از جمله برنامه هایی است که در این ایام پیش بینی شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برنامه محوری این ایام افزود: مراسم بزرگداشت شهدای شهریورماه از جمله شهیدان رجایی و باهنر، آیات شهید مدنی و قدوسی، شهیدان لاجوردی، اندرزگو، عراقی و فرزندش حسام و سرتیپ دستجردی ساعت ۱۰صبح روز سه شنبه پنجم شهریورماه در مجتمع رفاه برگزار می شود.

وی ادامه داد: پخش مستقیم مراسم دعای ندبه در جوار تربت شهدا و نثار گل و ادای احترام به مزار شهدا در بهشت زهرا در صبح جمعه هشتم شهریور از دیگر برنامه های پیش بینی شده این ایام است.

محمودی گفت: برنامه ها و مراسم متعددی در سطح تهران و شهرستان های استان تهران پیش بینی شده است که با حضور سخنرانان و شخصیت های کشوری و لشکری برگزار می شود.

رییس ستاد برگزاری مراسم هشتم شهریورماه استان تهران تاکید کرد: دیدار مسئولان با مردم در نمازهای جمعه و سخنرانی مسئولان اجرایی در نمازهای جمعه شهرستان های استان تهران در هشتم شهریور و تبلیغات محیطی این ایام از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار