معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با رفع مزاحمت های صنفی و ساماندهی شغل های خیابانی ، معابر شمال شرق تهران ساماندهی می شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰ کد خبر : 70380

به گزارش راه مردم، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر گفت: ازدیاد مشاغل مزاحم صنفی یکی از مشکلات و دغدغه های شهرنشینی است که سر و سامان بخشیدن به این معضل از اولویت های مدیریت شهری به شمار می رود.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف این طرح برقراری نظم عمومی در شهر است، گفت: ایجاد نظم عمومی در خیابان ها و کوچه ها، رفع مزاحمت برای رهگذران، رعایت نکات بهداشتی و کاهش آلودگی های زیست محیطی و جانبداری از حقوق تضییع شده افراد قانونمند از اهداف مهم این طرح است.
فرخی در ادامه خاطرنشان کرد: با افزایش اکیپ های اجرایی در نواحی و محلات بیست گانه منطقه چهار در چند هفته گذشته برای ۱۶ واحد تجاری متخلف تشکیل پرونده و ابلاغ رای و ۲۷ مورد اجرای رای شده است.
معاون خدمات شهری منطقه چهار در پایان گفت: با هرگونه شغلی که به هر نحوی در آسایش و آرامش زندگی شهروندان خللی ایجاد کند، برخورد و تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد و در صورت نادیده گرفتن اخطاریه ها این واحدهای صنفی پلمپ خواهند شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار