رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که پلیس با تمام توان در بازار حضور داشته و امنیت بازار و بازاریان را تامین خواهد کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۳ کد خبر : 7014

به گزارش راه مردم، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح دستگیری سارقان با حضور در جمع خبرنگاران درباره حضور پلیس در آنچه که گفته می‌شود اعتصاب برخی از بازاریان است، گفت: در این مورد پلیس با تمام توان و قدرت در بازار حضور داشته و نسبت به تامین امنیت بازار و بازاریان اقدام خواهد کرد.

وی درباره اینکه ممکن است برخی با تهدید کسبه را مجبور به بستن مغازه‌هایشان کنند، گفت: قطعا اگر کسی بخواهد با تهدید بازاریان اقداماتی را انجام دهد پلیس با آنها برخورد می‌کند و ما از کسبه می‌خواهیم که در صورت چنین مواردی حتما با پلیس تماس بگیرند.

رحیمی با بیان اینکه امنیت بازار توسط پلیس ایجاد شده است، گفت: حضور قدرتمندانه ماموران پلیس در جای جای بازار وجود دارد و تا هر زمان که لازم باشد به حضورمان ادامه خواهیم داد.

پلیس درگیری با مردم در شادی پس از بازی‌های فوتبال نداشته است

رحیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود پلیس در شادی‌های مردمی پس از بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان با برخی از مردم درگیر شده است، گفت: به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای صحت نداشته و ماموران ما در کنار مردم بوده و اتفاقا آنها نیز از بازی درخشان تیم ملی فوتبال کشورمان شاد بودند. بنابراین چنین مواردی به هیچ عنوان صحت نداشته و هیچ چیزی تحت عنوان درگیری نداشتیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به سه بازی تیم ملی فوتبال کشورمان با مراکش، اسپانیا و پرتغال گفت: باید به تیم ملی فوتبال کشورمان به خاطر بازی‌های خوبی که از خود به نمایش گذاشته‌اند تبریک بگوییم دیدار آنها طوری بود که گرچه منجر به حذف ایران از رقابت‌ها شد اما مردم با غرور و شادمانی از این بازی‌ها یاد کردند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار