معاون اول رئيس جمهور در مراسم راه اندازی کریدور بین المللی چین، قزاقستان و ایران که در منطقه آزاد انزلی برگزار شد،از تلاش هاي تمام کسانی که در راه اندازي اين پروژه عظيم همكاري داشتند، قدرداني كرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۹ کد خبر : 6872

معاون اول رئیس جمهور از سایپا قدرداني كرد

به گزارش راه مردم: دكتر اسحاق جهانگيري با اشاره به اهمیت راه‌اندازی كريدور بین المللی حمل و نقل از چین به ایران خاطرنشان كرد: این مسير در حقیقت باب جدیدي برای کشورمان در مبادلات بین المللی است و راه اندازی آن باعث میشود که بسياري از نیازهای کشور تامين شود و مسير بسيار مناسبي برای صادرات و واردات خواهد بود.
معاون اول رئيس جمهور همچنين از تلاش هاي گروه خودروسازيسایپا به دليل فعاليت در عرصه تولید کالاهای داخلی و پيشتازي اين گروه دربهره گيري از اين كانال ارتباطي و ورود قطعات خودرويي براي توليد محصولات مشترك با برند داخلي قدرداني كرد و براي پويايي بيشتر صنعت خودروي داخلي آرزوي موفقيت كرد.
گروه خودروسازي سايپا از طريق كريدور چين- قزاقستان- ايران اولين محموله قطعات خودرويي از شركت چانگان چين را وارد كشور كرده و بر اين اساس جزو اولين شركت هاي كشور در استفاده از اين مسير بين المللي بوده و اميدوار است از طريق اين كانال ارتباطي بتواند جهت انجام تعاملات خود با شركاي بين المللي با شرايط مناسب تري مبادلات خود را انجام دهد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار