در پی مصاحبه های اخیرکه با نمایندگان مجلس درمورد مقابله با ظلم و عدالت محوری در دوران ریاست جدید قوه قضاییه داشتیم، به این مهم رسیدیم از اینکه حجت‌الاسلام رئیسی ریاست قوه قضائیه را بر عهده می‌گیرد، به این دلیل که وی از بدنه این قوه بوده و با مشکلات و آسیب‌های آن کاملاً آشناست این انتخاب را بهترین گزینه دانسته و از کمک قوه مقننه به قوه قضائیه گفتند. یکی از مهمترین موضوعات که در باره آن بحث میشود، وجود پرونده های زیاد و اطاله های دادرسی بود که باعث نارضایتی در بین مردم شده بود، ولی با سرعت زیاد روند رسیدگی به آنان در حال حاضرانجام می شود. در همین رابطه با طیبه سیاوشی نماینده تهران گپی کوتاه داشتیم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۲:۱۹ کد خبر : 68446

طاهره نصیری، راه مردم؛ نماینده تهران بیان کرد کسانیکه در حوزه طبیعت فعالیت می کنند از اینکه شاهد این زمین خواری ها بودند، درد می کشیدند وبا پرونده های زیادی که در این خصوص داشتند، کاری از پیش نمی بردند. ولی همه این موارد را نمی توان در پنج ماه به سرانجام رساند. طبیعتا زمان طولانی را برای حل و فصل می برد. ولی امیدواریم که ورود ایشان نتیجه بخش و به نفع مردم باشد.

نمی توان عملکرد ایشان را در پنج ماه نگاه کرد. زیرا چهار دهه را نمی شود با پنج ماه ارزیابی کرد.تلاش هایی در این باره انجام شده و قابل مشاهده است. یکی از گرفتاری هایی که به سرعت نمی شود آن را حل کرد همین زمین خواری است. با تمام شعارهایی که راجع به حمایت از مستضعفین داده می شود ، ولی در کنار دریا یا حاشیه رودخانه ها حریم عمومی برای آنان پیدا نمی شود.باید با تعمق و دقت بیشتری به این قبیل مسائل رسیدگی کرد تا حقی از مردم انشالا ضایع نشود.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار