عضو شورای شهر تهران گفت: با توجه به اینکه برخی از توافقات در دوران قالیباف با حواشی و مشکلاتی همراه بوده بنا داریم تحقیق و تفحصی در این زمینه انجام دهیم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱ کد خبر : 6448

راه مردم:

سید محمود میرلوحی در پایان هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه هم‌اندیشی امروز اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران موضوع بانک شهر و انتخاب مدیر عامل و هیئت مدیره مطرح شد.

وی با اشاره به حواشی پیش آمده درخصوص مدیر عامل سابق بانک شهر گفت: در این زمینه صحبت‌های زیادی مطرح شده است و قاعدتا باید بانک مرکزی در این زمینه شفاف‌سازی کند.

میرلوحی گفت: با توجه به نظر شهرداری تهران و سایر شهرداران کلانشهر در نهایت مدیرعامل بانک شهر تغییر و هم اکنون این بانک توسط سرپرست اداره می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در خصوص موسسات مالی و بانک‌ها طی سال‌های اخیر گفت: در این زمینه باید بانک شهر پاسخ دهد.

وی همچنین در خصوص گزینه‌های مدیریت بانک شهر گفت: در این زمینه هنوز شخص خاصی انتخاب نشده است.

میرلوحی در پاسخ به این پرسش که آیا مدیر عامل سابق بانک شهر تخلف کرده است و سندسازی انجام داده است گفت: اجازه دهیم در این زمینه به حاشیه نرویم و در آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

عضو شورای شهر تهران همچنین در خصوص بلوکه شدن حساب شهرداری گفت: در این زمینه رد پای قائم مقام قالیباف وجود دارد.

وی در ادامه با اشاره به واگذاری ۱۳۰۰ ملک در دوره گذشته گفت: در این زمینه باید تحقیق و تفحص صورت گیرد و همه چیز مشخص شود. به طوریکه برخی از این املاک و اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار شده است.

وی در خصوص برخی توافقات صورت گرفته در شهرداری در دوران قالیباف گفت: در این زمینه نیز بنا داریم تحقیق و تفحصی در خصوص توافقات انجام شده انجام شود چرا که برخی از این توافقات با حواشی همراه بوده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار