مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد بااشاره به حمایت از تولیدکنندگان داخلی در سال “رونق تولید” گفت: سیاست های پازارگاد همواره بر این است که از تولیدات داخلی حمایت کنیم و در همین راستا تهیه و خرید محصولاتی نمونه داخلی دارند از شرکتهای تولید کننده داخلی در الویت است.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۱ کد خبر : 64307

 

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به بهانه گرامیداشت روز بهزیستی و تامین اجتماعی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی به ویژه تولید کنندگان منطقه ای روز سه شنبه ۲۵ تیرماه با تعدادی ازمدیران دولتی، خصوصی و تولید کنندگان و صاحبان صنایع استان، دیدار و گفت و گو کرد.
ابراهیم یاسری در این جلسه با تاکید براینکه به ا ین سطح از توانایی و توانمندی شرکت های داخلی افتخار می کنیم، ادامه داد: در راستای حسن همجواری و حقوق همسایگی قصد داریم در رونق اقتصاد منطقه ای نیز موثرتر عمل کنیم.
وی با اشاره به دستاوردهای بسیار ارزشمند و قابل رقابت محصولات داخلی، افزود: زمانی در جنگ تحمیلی و تحریم های مستقیم دشمن قرار داشتیم و با تکیه بر توانایی داخلی و توان مهندسی و علمی هموطنان توانستیم از این فشار دشمن سربلند بیرون بیاییم.
به گفته مدیرعامل پازارگاد، امروزه با فشار مستقیم دشمن و ایجاد جنگ اقتصادی بر علیه کشور همچنان شاهد بروز اتفاقات خوبی در کشور هستیم که یکی از این اتفاقات رقابتی شدن سطح تولیدات داخلی با تولیدات خارجی و وارداتی است.
یاسری با تاکید براینکه قصد همکاری با دانش آفرینان و صاحبان صنایع استانی و منطقه ای را داریم، گفت: در همین راستا تاکیدات لازم را به همکاران خود در تامین و تدارکات کالا داشته ام.
همچنین خضر خلیلی دبیر انجمن صنایع استان بوشهر از دیدگاه یاسری در راستای حمایت از صنایع داخلی تشکر کرد و گفت: صنایع داخلی به ویژه صنایع استانی نیاز به حمایت های جدی تهیه کنندگان و مصرف کنندگان دارند.
به گفته او حمایت از تولیدکنندگان برای منطقه ارزشمند است و این عمل می تواند به انگیزه های هر یک از صاحبان صنایع بیافزاید.
گفتنی است ،این نشست اولین نشست تخصصی در سال های اخیر بین مدیرعامل شرکت پازارگاد و مدیران دولتی و خصوصی صنایع و صاحبان مشاغل استان بود که در سالن جلسات شرکت پازارگاد برگزار شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار