قاچاق سوخت بار دیگر در سیستان وبلوچستان حادثه ساز شد و به گفته مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری پژو پارس حامل سوخت قاچاق در مسیر ایرانشهر – بزمان ۶ نفر در آتش سوختند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۵ کد خبر : 63687

به گزارش راه مردم، محمودرضا ناصح، مدیر اورژانس پیش بیمارستانی توضیح داد: این حادثه حدود ساعت ۹ صبح امروز در کیلومتر ۳۰ مسیر ایرانشهر – بزمان رخ داده است.

وی اظهار کرد: پس از اطلاع مرکز فوریت‌های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر سه دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی این دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند که متأسفانه به علت شدت برخورد و آتش گرفتن هر ۲ خودرو ۲ نفر از سرنشینان پژو پارس و ۴ نفر از سرنشینان اتوبوس در دم جان خودشان را از دست دادند.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان نیز از شناسایی بالغ بر ۱۲ هزار کارت سوخت مهاجر جدید در استان در راستای مبارزه با قاچاق سوخت خبر داد.

محمد محبی گفت: با اجرای طرح کدینگ کارت سوخت در استان موفق شدیم تعداد زیادی کارت سوخت مهاجر را در استان شناسایی و ابطال کنیم که کمک شایانی به کاهش پدیده زشت قاچاق و البته سهولت سوخت گیری برای شهروندان می کند.

وی ادامه داد: از ابتدای تیرماه جاری تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار کارت سوخت مهاجر در استان شناسایی شد که مراحل ابطال و مسدود سازی آنها نیز در حال انجام است.

وی تاکید کرد: اجرای طرح کدینگ به شدت قاچاقچیان سوخت را با مشکل مواجه کرد اما آنها نیز به منظور ادامه روند فعالیت غیرقانونی خود دست به انجام شگردهای جدیدی برای تخلیه کارت های سوخت مهاجر زده‌اند که خوشبختانه با توجه به اینکه سیستم ارائه شده هوشمند است به راحتی می توان جلوی شگردهای جدید قاچاقچیان و سودجویان سوخت را نیز گرفت.
انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار