هافبک فصل قبل سایپا و این فصل شاهین شهرداری بوشهر معتقد است با تفکرات عبدالله ویسی و حمایت هواداران این تیم جایگاه خوبی در جدول به دست خواهد آورد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۵ کد خبر : 63407

به گزارش راه مردم، محمد صادق بارانی، بازیکن جدید تیم شاهین شهرداری بوشهر با ابراز رضایت از انتخاب شاهین در فصل جدید فوتبالی خود گفت: در خصوص انتخاب این تیم بوشهری با چند تن از دوستانم که سابقه بازی در این تیم را داشتند مشورت کردم و هم‌چنین با توجه به این که ویسی مربی بزرگ و باشخصیتی است تصمیم گرفتم این تیم را برای ادامه فصل فوتبالی‌ام انتخاب کنم.

هافبک جدید شاهین شهرداری بوشهر با اشاره بر جو حاکم بر این تیم تصریح کرد: من از روز گذشته به اردو اضافه شدم ولی از قبل شناخت روی بازیکنان تیم داشتم و بچه‌های با شخصیت و خوبی هستند که امیدواریم با همدلی در راه موفقیت تیم تلاش کنیم.

بارانی با بیان این که شاهین پتانسیل حضوری موفق در لیگ را خواهد داشت اذعان کرد: اسکلت فصل قبل تیم حفظ شده و با تمرینات خوبی که زیر نظر کادر فنی و هم‌چنین تلاش بازیکنان و مدیریت باشگاه قطعاً به دنبال جایگاه شایسته نام شاهین خواهیم بود.

محمد صادق بارانی که از هواداران شاهین به عنوان یکی از اهرم‌های موفقیت این تیم یاد کرد به خبرنگار ایسنا گفت: ما قطعاً نیاز به تشویق و حمایت هواداران خواهیم داشت و بازیکنان غیر بومی را از خانواده شاهین بدانند و تمام تلاش و توان خود را به‌کار خواهیم گرفت تا این تیم پر هوادار در لیگ امسال فوق باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار