رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: جشن دختران آفتاب امروز در اقصی نقاط کشور و در چندین کشور با محوریت تکریم دختران برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۶ کد خبر : 60191

به گزارش راه مردم، حجت الاسلام و المسلمین حبیب‌رضا ارزانی صبح امروز در آیین خطبه خوانی به مناسبت آغاز دهه کرامت که در شبستان امام خمینی حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد عنوان کرد: امسال ۶کمیته ایجاد شده است و فعالیت‌های ارزشمندی در آنان ارائه شده است که مسئولیت کمیته محتوایی با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) است.

وی افزود: هیات اندیشه ورز با حضور اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی عضو هستند و مسئولیت این هیات بر عهده آیت الله اعرافی است که وظیفه برنامه ریزی و سیاست گذاری کانون‌های مساجد را بر عهده دارند.

رییس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد بیان کرد: جشن دختران آفتاب امروز در اقصی نقاط کشور و در چندین کشور با محوریت تکریم دختران برگزار می‌شود؛ همچنین در سال جاری ۱۲هزار جشن مردمی در استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده کارگروهی برای کمک به سیل زدگان تشکیل شد و بنا شده است تا هریکی ا اعتاب مقدسه وظیفه ساخت چندصد مسکن برای سیل زدگان در استان لرستان را بر عهده بگیرند؛ همچنین نیاز است که امروز مردم گرانقدر نذرشادی کنند و سیل زدگان را یاری کنند.
انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار