کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر با جانمایی ۴ سازه دریایی در استان های بوشهر، خوزستان ، گیلان و هرمزگان موافقت اولیه کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۵ کد خبر : 5873

حمید خلیلی؛ مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر افزود: کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر  پس از بررسی کارشناسی، با جانمایی احداث مجموعه تفریحی در استان بوشهر و احداث اسکله تفریحی دراستان گیلان موافقت اولیه کرد.

وی افزود: جانمایی احداث کارگاه ساخت و تعمیر شناور در استان خوزستان و جانمایی احداث کارگاه ساخت و تعمیر شناور در جزیره قشم – استان هرمزگان  در کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر  مورد موافقت اولیه قرار گرفت.

شایان ذکراست طبق بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی، این سازمان موظف است از ساخت و ساز و یا بهره برداری از تأسیسات و تجهیزات فاقد مجوز از سازمان بنادر از طریق مراجع ذیصلاح قانونی جلوگیری کند  و به منظور حفاظت از خط سواحل کشور از آسیب های ناشی از ساخت و ساز های غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی موظف می باشند قبل از اقدام جهت ساخت سازه دریایی از این سازمان مجوز های ساخت و تأسیس  و بهره برداری را بگیرند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار