دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت گفت: پیشنهادات و ایده‌های برتر نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت پس از جمع بندی و داوری نهایی در پایان تیر ماه ۹۸ معرفی می‌شوند و از پیشنهادات و ایده‌های نهایی در سازمان بیمه سلامت استفاده خواهد شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۸ کد خبر : 56488

به گزارش راه مردم، مهدی نوروزیان درباره نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت افزود: رویداد هم اندیشی بیمه سلامت سال ۹۷ آغاز و بیش از ۳۰۰ پیشنهاد و ایده در این رویداد به دست ما رسید که این پیشنهادات در ۲ مرحله و توسط ۲ گروه جداگانه داوری شد. در مرحله اول هر پیشنهاد توسط ۳ داور و در مرحله دوم پیشنهادات توسط خبرگان بیمه‌های پایه داوری شد.

وی ادامه داد: در مرحله دوم داوری، ۳۶ ایده باقی ماند که در نهایت ۴ ایده برتر انتخاب شد و در برخی محورها ایده برتر وجود نداشت. این موضوع نشان می‌دهد که دقت زیادی دراعلام نظر و بررسی ایده‌ها انجام شده است. البته همه ایده‌ها در یک کتاب منتشر می‌شود و از پیشنهادات و ایده‌های نهایی حتما استفاده می‌شود.

دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت اظهار داشت: اگر قانون، دستورالعمل و ضابطه‌ای برای اجرای ایده‌های برتر وجود داشته باشد، آن پیشنهاد به واحد فنی مربوطه در سازمان بیمه سلامت ارجاع داده می‌شود تا زمینه‌های اجرای آن فراهم شود و اگر زمینه قانونی اجرا فراهم نباشد، سازمان بیمه سلامت به سمت تدوین قانون و دستورالعمل اجرای آن ایده خواهد رفت.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار