اژه اي با بيان برنامه هاي قوه قضاييه در چهل ساله دوم انقلاب در دوره هاي بلند مدت و كوتاه مدت عنوان كرد و برنامه هاي ويژه به مناسبت برنامه هاي قوه قضاييه و تفاوت آن با سالهاي قبل ضمن برگزاري همايش سراسري با صرفه جويي مالي و وقتي صورت ميگيرد و سعي بر خروجي بيشتر از همايش مي باشد و طي اين برنامه ها كمتر از ميهمانان خارجي دعوت ميشود ، همايش داخلي و كاربردي برگزار مي شود و در مجموعه فرهنگي قوه قضاييه برگزار مي شود .

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۱ کد خبر : 55587

آتنا امراللهي خبرنگار راه مردم، اژه اي با بيان برنامه هاي قوه قضاييه در چهل ساله دوم انقلاب در دوره هاي بلند مدت و كوتاه مدت عنوان كرد و برنامه هاي ويژه به مناسبت برنامه هاي قوه قضاييه و تفاوت آن با سالهاي قبل ضمن برگزاري همايش سراسري با صرفه جويي مالي و وقتي صورت ميگيرد و سعي بر خروجي بيشتر از همايش مي باشد و طي اين برنامه ها كمتر از ميهمانان خارجي دعوت ميشود ، همايش داخلي و كاربردي برگزار مي شود و در مجموعه فرهنگي قوه قضاييه برگزار مي شود .
وي افزود: طي هماهنگي با دفتر مقام معظم رهبري ديدار با رهبري نيز خواهيم داشت و تجديد ميثاق با شهدا و امام راحل صورت ميگيرد .
اژه اي افزود : در اين هفته نشستي گروه هاي مختلف با رييس قوه قضاييه خواهيم داشت .

وي افزود: در سند تحول پيش رو ميشود با ظرفيت هاي موجود بيشتر استفاده كرد و جلسات مشترك با قوه مجريه و مجلس صورت گيرد.
وي افزود : استفاده از ظرفيت مردمي را بسيار مهم برشمرد .
معاون اول قوه قضاييه گفت : از اول ارديبهشت از١٠ آيين نامه ، ٨ ايين نامه تنظيم شد و نهايي شده است و دو لايحه نيز تنظيم شد .
وي افرود: با حركت بسيجي و هماهنگي با قضات و به كار گرفتن كارشناسان پرونده هاي موجود را به روز رساني مي شود و همچنين در راستاي بهبود روند كارها بازديد هاي سرزده مي گيرد .
وي با بيان اينكه كه توجه به پيگيري امور صورت بايد بگيرد .
وي در خصوص اجراي احكام ، كليه احكام مدني و احكام حقوقي كه انجام نشده را گزارش گيري شده و بررسي شده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار