حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: فریب و نیرنگ در ذات استکبار جهانی است و با همین فریب و سالوس از سویی شهید بهشتی بوسیله گروههای تحت حمایت آنها به شهادت می رسد و از طرف دیگر انها شعار مبارزه با تروریسم سر می دهند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۴ کد خبر : 55580

به گزارش راه مردم، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: حقیقتا در هفتم تیر سال ۱۳۶۰ خسارت بسیار سنگینی به نظام اسلامی و کشور ما بوسیله یک اقدام تروریستی وارد و جنایت بزرگی توسط منافقین انجام شد. با به شهادت رساندن شهید بهشتی و ۷۲ تن از مسئولان نظام قصد تضعیف نظام را داشتند که با استحکام پایه های نظام اسلامی، توطئه ای که صورت گرفته بود نقش بر آب شد.

وی افزود: همین تروریست ها تحت حمایت کشورهای مدعی حقوق بشر قرار گرفتند و بر همگان مشخص شد که این فریب و نیرنگ است که استکبار جهانی به کار می برد. آنها از طرفی شعار حمایت از حقوق بشر و حتی حقوق حیوانات می دهند و از طرف دیگر تروریست ها بوسیله آنها حمایت می شوند.

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: در شرایطی که مقامات آمریکایی اعلام می کنند که داعش را خودشان ایجاد کرده اند، اما مدعی مقابله با تروریسم و حمایت از حقوق بشر می باشند و در این میان جمهوری اسلامی اقدام به افشاگری در این زمینه می کند تا افکار عمومی را متوجه نیرنگ های آمریکا و هم پیمانش نماید.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: این مدعیان از طرفی از برجام خارج می شوند و از طرف دیگر نماینده به ایران می فرستند تا درباره برقراری ارتباط مذاکره و میانجگری کند و این تازه ترین جلوه نیرنگ و سالوس ایشان است.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان به بیان فرازهایی از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی و نیز رهبر معظم انقلاب درباره قضا و قضاوت پرداخت و پیروی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در این موارد را تصریح کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار