عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزیر صمت برای برون رفت از مشکلات فعلی صنعت خودرو برنامه های خوبی ارائه کرد، گفت: مجلس و نمایندگان امیدوارند تا با اجرای این برنامه ها شاهد رونق تولید در صنعت خودرو باشیم و چالش ها به فرصت تبدیل شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۶ کد خبر : 55228

به گزارش راه مردم ، علی گلمرادی نماینده بندر ماهشهر، امام خمینی (ره)، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه غیر علنی صبح امروز یکشنبه مجلس گفت: آقای رحمانی در این جلسه گزارشی از وضعیت صنعت خودرو ارائه کرد و تحریمها را یکی از عوامل مشکلات صنعت خودرو و گرانی ها دانست.

وی افزود: وزیر صمت برنامه هایی برای بهبود وضعیت خودرو ارائه کردند که با اجرای این برنامه ها، آینده صنعت خودرو را رونق می دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: صنعت خودرو می تواند رونق کسب و کار باشد و باید توجه بیشتری به این صنعت انجام شود.

گلمرادی افزود: باید با توجه به توان و ظرفیت های داخلی از خروج ارز از کشور جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه عامل نجات صنعت خودرو کشور حضور و نظارت مجلس است، تصریح کرد: ما معتقدیم که کمیسیون صنایع و معادن مجلس باید با رویکرد جدید در این زمینه فعال شود و نباید منفعلانه عمل کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه حضور رحمانی در جلسه غیر علنی مجلس ۲ ساعت طول کشید، گفت: در جلسه امروز مجلس نظرات نمایندگان متفاوت بود و اما مجلس و نمایندگان امیدوارند با برنامه هایی که از سوی وزیر صمت ارائه می شود مشکلات و چالش های فعلی صنعت خودرو رفع و آینده بهتری را شاهد باشیم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار