اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پاسخ به مکاتبه ی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران دستور جبران کسری شهرداری ها در بودجه سال جاری را صادر کرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۲ کد خبر : 55225

 

به گزارش راه مردم، شهرداران کلانشهرها طی مکاتبه ای خواستار اجرای مفاد صورتجلسه ی نشست خود با معاون اول رئیس جمهور – که در ۲۳ بهمن ماه سال گذشته برگزار شده بود – شدند.
کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران با بیان اینکه در جلسه ی قبل ۱۱ بند مطرح و مورد موافقت قرار گرفته بود اظهار داشت : بندی از صورتجلسه این نشست مربوط به پرداخت عوارض سهم شهرداری ها و دهیاریها از محل هدفمندی یارانه ها بوده است که از مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال تا پایان سال ۹۷ تنها مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال آن در  اختیار سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، جهت توزیع بین شهرداری هایی که  بابت حقوق و مزایای پرسنل بدهکار هستند، قرار گرفته است .
دبیرکل مجمع شهرداران با بیان اینکه متاسفانه مشکلات کلانشهرها در خصوص تامین اتوبوس ،واگن و تجهیزات مترو و قطار شهری  نیز همچنان به قوت خود باقی مانده است اظهار داشت: شهرداران کلانشهرها خواستار اجرای مفاد  صورتجلسه فوق شدند و معاون رئیس جمهور خطاب به دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ، دستور جبران کسری سال گذشته شهرداریها در بودجه سال جاری را صادر کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار