نشست صمیمانه مدیر عامل بیمه “ما” با کارکنان ستاد مرکزی برگزار گردید.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۰ کد خبر : 5484

حجت بهاری فر مدیر عامل بیمه “ما” در نشستی دوستانه با کارکنان این شرکت دیدار داشت.

وی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ، در خصوص چشم انداز سال جدید گفت : تمام تلاشمان را خواهیم کرد با کمک نیروهای جوان و باانگیزه ای که داریم در جهت تامین منافع کلیه ذینفعان از جمله بیمه گذاران، سهامداران، شبکه فروش و پرسنل گام برداریم که این امر مستلزم کسب دانش و افزایش بهره وری یکایک کارکنان شرکت و جلب اطمینان و اعتماد هموطنان عزیزمان است .

بهاری فر در خصوص فعالیت های سال گذشته گفت : صنعت بیمه با ضریب نفوذ ۲٫۳ درصدی در اقتصاد کشور سهیم بوده است.در این راستا ما نیز در سال ۹۶ پورتفوی پیش بینی شده را جذب کردیم که البته با وجود پشتوانه ارزشمندی همچون بانک ملت و با توجه به پتانسیل شرکت، امیدواریم در سال ۹۷ نتایج مطلوب تری را کسب نماییم.

وی در ادامه افزود: توسعه بیمه های عمر و سرمایه گذاری ، استقرار نیرو در شعب بانک ملت و جذب حداقل ۴۰۰۰ نماینده مطابق با آیین نامه ۵۴ بیمه مرکزی ایران از جمله اهداف ما در سال ۹۷ خواهد بود.

مدیر عامل بیمه “ما” در پایان گفت : همان طور که همواره تاکید داشته ایم ، نظم در مسئولیت های فردی و گروهی در کنار روحیه خدمت گزاری با حفظ کرامت انسانی و رعایت اصول امانت داری و پیگیری امور ، بر عملکرد سیستمی شرکت بسیار تاثیر گذار خواهد بود . زیرا عملکرد هر یک از ما بر عملکرد سایر کارکنان تاثیر خواهد گذاشت و اگر مسئولیت ها در یک سیستم بطور منظم ، کارآ، اثربخش و به موقع انجام شود نتایج بسیار مطلوبی به دنبال خواهد داشت.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار