یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش افزایش حقوق کارکنان توسط دولت، گفت: هرچه سریع‌تر این افزایش حقوق‌ها باید با روش صحیح انجام شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۳ کد خبر : 50886

به گزارش راه مردم، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری اظهار کرد: زمانی که مجلس شورای اسلامی درباره حقوق کارکنان مصوبه تصویب می‌کرد نماینده دولت گفت که به آن عمل نمی‌کند و این موضوع را من به آقای لاریجانی گفتم و آقای لاریجانی اشاره کردند که بیخود می‌کنند که عمل نمی‌کنند باید به قانون عمل کنند.

وی افزود: بارها آقای حاجی بابایی و بنده درباره اجرای صحیح افزایش حقوق‌ها تذکر دادیم و رییس جلسه به ما قول داده است که آن را پیگیری می‌کنیم. این روشی که دولت اکنون اجرا کرده است باعث شده بار دیگر افراد حقوق نجومی دریافت کنند و افرادی که حقوق کمتر دریافت می‌کنند افزایش حقوق کمتری داشته باشند. متولی امامزاده باید نگهدار حرمت امامزاده باشد.

مسعود پزشکیان رییس وقت جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات موسوی لارگانی، اظهار کرد: بله همه قسم خوردیم که به قانون ملتزم باشیم و از آن دفاع کنیم. این موضوع پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار