با توجه به نقش مهم رؤسای شعب بانک ها در موفقیت و پیشبرد استراتژی‌ها و اهداف عملیاتی بانک ها در نیل به اهداف نهایی سیاستگذاری پولی و بانکی، هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک­های کشوربه همت مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با معرفی روسای موفق شعب بانک انصار برگزار شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۰ کد خبر : 5010

درهشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور که با حضور معاون نظارتی بانک مرکزی، رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک‌های کشور در ساختمان بانک مرکزی برگزار شد، از ۱۰ رییس شعبه موفق بانک انصار تقدیر شد.

در این گزارش آمده است، تاکنون هشت دوره از گردهمایی مذکور از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۶ برگزار شده و با توجه به اهمیت موضوع ارزیابی عملکرد شعب بانک­ها و مؤسسات اعتباری کشور در راستای اتخاذ تصمیم­ های مناسب با شرایط روز و تحولات بازار، عنوان هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک­ های کشور «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» تعیین شد.

در این گردهمایی به حائزین رتبه­ های اول تا سوم رؤسای برگزیده، لوح ­های تقدیر و تندیس ­های افتخارونفرات بعدی لوح تقدیر اهداء شد. اسامی روسای موفق شعب بانک انصار به شرح زیر است:

عنایت اله یوسفی آمره-  شعبه شهید کلاهدوزتهران

فتح الله صادقی – شعبه شهرقدس البرز

مهدی فضائلی – شعبه میدان جانباز مشهد

علیرضا فیضی – شعبه شهید آقابابایی تهران

فرهاد کاویانی- شعبه میدان ونک تهران

مهدی کیخا – شعبه مرکزی زاهدان

علی سلطانی – شعبه مرکزی مشهد

محمود فراستی – شعبه احمدآباد مشهد

غلامرضا قادری مطلق – شعبه مرکزی بوشهر

حمید اسماعیلی – شعبه جمهوری اسلامی یزد

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار